24. 05. 2019

Nova aplikacija - iskalnik urnikov rednega odvoza odpadkov

Uporabnikom je na voljo nova aplikacija - iskalnik urnikov rednega odvoza odpadkov. Iskalnik lahko najdete na naslednji povezavi.  Program omogoča enostavno iskanje:   1. S klikom na povezavo dostopate do iskalnika.      2. V iskalno polje vpišite svoj naslov in hišno številko. Program vam sam ponudi seznam hišnih številk na..
22. 05. 2019

22. maj - mednarodni dan biotske raznovrstnosti

Biotska raznovrstnost ali biodiverziteta pomeni kombinacijo vseh oblik življenja v okolju, ekosistemu ali na našem planetu. Biotska raznovrstnost združuje znanja s področja vrst, genetskih lastnosti in ekosisteme. Poenostavljeno - govorimo o številu različnih vrst organizmov, ki živijo v določenem prostoru in raznolikosti ekosistemov..
17. 05. 2019

Novo javno parkirišče pred Mestno upravo Kranj - poenotenje sistema parkirnih režimov

V sistem javnega parkiranja se po šestih letih ponovno vrača parkirišče pred Delavskim domom na Slovenskem trgu, ki je med najbolj obiskanimi parkirišči v Kranju. Nov parkirni režim začne veljati s petkom, 17. maja 2019. Uporabniki bodo imeli enkrat dnevno možnost brezplačnega parkiranja s parkirno kartico Mestne občine Kranj. Cena ure..
16. 05. 2019

Komunala Kranj je izvedla še zadnje predavanje v okviru TVU

Komunala Kranj je z zadnjim v sklopu predavanj (danes, 16. 5.) zaključila sodelovanje v Tednu vseživljenjskega učenja (TVU). Z delavnicami in svetovanji smo prispevali k udejanjanju slogana 'Slovenija, učeča se dežela'. Sledili smo poslanstvu TVU, ki je promovirati pomen, vlogo ter možnosti učenja in izobraževanja v vseh življenjskih..
15. 05. 2019

Urejanje poti na Mestnem pokopališču Kranj

Obiskovalce pokopališča obveščamo, da se bodo v četrtek, 16. 5. 2019, pričela dela na Mestnem pokopališču Kranj. Na jugovzhodni strani se bo tlakovala glavna pot, ki je označena na tlorisu pokopališča. Dela bodo zaključena predvidoma do sredine junija v kolikor bodo vremenske razmere to dopuščale.
09. 05. 2019

Vabljeni k varovanju narave in k sodelovanju v nagradni igri

Vsi skupaj lahko z varčevanjem papirja in tiskanja, prispevamo k varovanju narave. Vabimo vas, da se namesto za klasični račun v papirni obliki, odločite za prejemanja računa preko elektronske pošte. Plačevanje računov lahko uredite tudi preko trajnega naloga oz. preko e-računa, kjer račun prejmete kar v elektronsko banko. Uporaba..
08. 05. 2019