22. 03. 2019

Odprta voda na pokopališčih - 22. 3. 2019

Obiskovalce Mestnega pokopališča Kranj in pokopališča v Bitnjah obveščamo, da je voda v fontanah od danes naprej odprta.
22. 03. 2019

Danes je svetovni dan voda - Voda za vse

Narava ima spomin in zato bodimo v mesecu marcu, ko obeležujemo mednarodni dan voda, še posebej pozorni na ohranjanje čiste pitne vode. Vsi uporabniki smo soodgovorni za ohranjanje kakovosti vode. Poskrbimo za redno vzdrževanje hišnega vodovodnega omrežja in bodimo pozorni, da v naravi ne odlagamo odpadkov oz. ne zlivamo nevarnih snovi v..
14. 03. 2019

Urejanje poti na pokopališču Bitnje

Obiskovalce pokopališča Bitnje obveščamo, da se bodo v ponedeljek, 18. 3. 2019 pričela dela - ureditev poti na pokopališču Bitnje. Hkrati bo urejeno tudi odvodnjavanje ter asfaltiranje poti, ki sta označeni na tlorisu pokopališča.   V kolikor bodo vremenske razmere dopuščale, bodo dela zaključena predvidoma do 5. 4. 2019.
05. 03. 2019

Zaposlimo delovodjo vodovodnega omrežja m/ž - 1 delovno mesto

Opis delovnega mesta: vodenje in nadzor dela na deloviščih, izvajanje predhodnih ogledov delovišč, izvajanje razporeda zaposlenih, delovnih naprav in strojev, naročanje materiala v skladišču, vodenje gradbenih dnevnikov, dogovarjanje s strankami, izdelovanje montažnih skic in izmer, oskrba delovišč, izdelovanje poročil in priprava..
07. 02. 2019