Ulica Mirka Vadnova 1
info@komunala-kranj.si
Facebook Youtube

Splošne informacije

Gor'kultura - gorenjski občasnik za okoljsko kulturo

Gor'kultura št. 1 - september 2020

Gor'kultura št. 2 - december 2020

Gor'kultura št. 3 - marec 2021

Družini prijazno podjetje

Ekvilib Inštitut (v sodelovanju z Ministrstvom za delo, družino in socialne zadeve) je v decembru 2017 podelil podjetjem in organizacijam osnovne in polne certifikate družini prijazno podjetje (DPP), med njimi je bila tudi Komunala Kranj. Pridružili smo se skupini 67 podjetij, ki imajo osnovni certifikat. Veseli smo, da smo ena izmed organizacij, ki se je odločila za pridobitev certifikata, saj sprejem ukrepov vpliva na lažje usklajevanje zasebnega in poklicnega življenja.

Družini prijazno podjetje

Pravilnik izvajanja ukrepov "Družini prijazno podjetje"

Komunala Kranj Družini prijazno podjetje

Promocija zdravja na delovnem mestu

Družini prijazno podjetje

Komunala Kranj za zaposlene izvaja različne aktivnost na področju Promocije zdravja na delovnem mestu. Izvedenih in zelo lepo sprejetih je bilo vrsto dogodkov: preventivni pregled merjenja pritiska, holesterola in sladkorja v krvi, usposabljanje za ravnanje z avtomatskim defibrilatorjem, predstavitev Svit-a v okviru Državnega program presejanja in zgodnjega odkrivanja predrakavih sprememb in raka na debelem črevesu ... Redno pa potekajo tudi športne aktivnosti: pilates, bowling, pohodništvo, odbojka, tek in plavanje.

Kranjska sivka

Vprašajte Kranjsko Sivko:

Strinjam se s pogoji uporabe.
Izpolnite obvezna polja.

Kranjska Sivka

Hvala za vaše vprašanje.

Odgovorili vam bomo v najkrajšem možnem času.

Kranjska Sivka