21. 10. 2024

Spominske slovesnosti in prometna ureditev v okolici pokopališč ob dnevu vseh svetih 2024

25. 10. 2024 ob 16.00 Spominska slovesnost Zveze združenj borcev NOB pri spomeniku padlim borcem NOB na Mestnem pokopališču Kranj   1. 11. 2024 ob 14.30 Molitev za pokojnike in blagoslov grobov pri poslovilnem objektu na novem delu Mestnega pokopališča Kranj pod vodstvom župnika dr. Andreja Nagliča   1. 11. 2024 ob 15.00 Molitev za..
14. 10. 2024

Mednarodni dan e-odpadkov s poudarkom na ponovni uporabi

Ob obeležitvi sedmega mednarodnega dneva e-odpadkov, ki vsako leto poteka 14. oktobra pod okriljem WEEE foruma, organizatorji vse potrošnike pod sloganom “Pridobi, recikliraj in oživi” pozivajo, naj zbirajo odpadlo in/ali še uporabno električno in elektronsko opremo, jim dajo drugo življenje s ponovno uporabo ali popravilom ali jih..
11. 10. 2024

Vzdrževalna dela na pokopališčih

Obiskovalce pokopališča v Bitnjah in Mestnega pokopališča Kranj obveščamo, da bodo predvidoma do konca meseca oktobra na obeh pokopališčih potekala vzdrževalna dela. Investitor vzdrževalnih del (obnova fasade in zamenjava posušenih cipres s tisami) je Mestna občina Kranj.     Izvajalci si prizadevajo, da bodo dela izvedena čim manj..
08. 10. 2024

Vklop dezinfekcije na vodovodnem sistemu Kovor Naklo

Uporabnike v naseljih Bistrica, Cegelnica, del naselja Naklo, Podbrezje, Spodnje in Zgornje Duplje, Strahinj, Zadraga in Žeje obveščamo, da smo 7. 10. 2024 pričeli z dezinfekcijo vode na vodovodnem sistemu Kovor Naklo. Dezinfekcija se izvaja z dodajanjem natrijevega hipoklorita v količinah, da je pitna voda stalno primerna za normalno uporabo...
04. 10. 2024

Akcija zbiranja nevarnih odpadkov od 21. do 25. oktobra 2024

Uporabnike obveščamo, da bo v mesecu oktobru potekala akcija zbiranja nevarnih odpadkov iz gospodinjstev na območju Mestne občine Kranj ter Občin, Šenčur, Preddvor in Jezersko v času od 21. do 25. oktobra 2024.   Prijazno vabljeni, da v času akcije obiščete zbirna mesta in poskrbite, da nevarni odpadki ne bodo ogrožali okolja in ne..
23. 09. 2024

Občankam in občanom Cerkelj na Gorenjskem čestitamo ob občinskem prazniku

20. 09. 2024

SZJ: Prva faza Parka krožnega gospodarstva Zarta zaključena

Kranj, 20. september 2024 – Komunala Kranj je uspešno zaključila prvo fazo gradnje Parka krožnega gospodarstva Zarta. Faza vključuje novo parkirišče, preurejen prometni režim za dostop v Zbirni center Zarica, novo avtobusno postajališče z e-polnilnico in hranilnik električne energije. Nove pridobitve so pomemben mejnik v zavezanosti k..
09. 09. 2024

Občankam in občanom Jezerskega čestitamo ob občinskem prazniku

03. 09. 2024

Obvestilo: Zaradi kolesarske prireditve zaprto parkirišče Stara Sava

Obveščamo vas, da bo zaradi kolesarske prireditve L'Etape Slovenia by Tour de France parkirišče Stara Sava zaprto od petka, 6. 9. 2024, od 15. ure naprej za vse uporabnike. Zapora je predvidena do nedelje, 8. 9. 2024, do 23. ure.