Ulica Mirka Vadnova 1
Facebook Youtube
17. 06. 2022

Nove podzemne zbiralnice za ločeno zbiranje odpadkov v KS Bratov Smuk

Kranj, 17. junij 2022 – Prebivalcem Krajevne skupnosti Bratov Smuk sta po novem na voljo dve lokaciji podzemnih zbiralnic za ločeno zbiranje odpadkov. S tvornim sodelovanjem so Mestna občina Kranj, Krajevna skupnost Bratov Smuk, Komunala Kranj in upravnik Domplan po več letih iskanja primerne rešitve za zbiranje odpadkov na tem območju..
16. 06. 2022

Nova vrtljiva vrata na Mestnem pokopališču Kranj

Danes smo začeli z gradbenimi deli na Mestnem pokopališču Kranj na vhodu oziroma izhodu pri nakupovalnem središču Supernova Qlandia. Tam bomo namestili vrtljiva vrata, s čimer želimo med drugim preprečiti tudi prehode po pokopaliških poteh z (motornimi) kolesi, kar je sicer prepovedano. V času del tam vstop ne bo možen, bo pa na drugih..
08. 06. 2022

Obnova vodovoda - Pot na Jošta

V Stražišču, Pot na Jošta smo v tem tednu pričeli z obnovo dotrajanega vodovodnega omrežja v dolžini 280 m (investitor je Mestna občina Kranj, izvajalec del Komunala Kranj). Dela za izboljšavo oskrbe s pitno vodo na gradbišču in posledično popolna zapora ceste bodo trajala do 5. 8. 2022.  V tem času lahko prihaja do občasnih..
04. 06. 2022

Svetovni dan okolja 5. junij obeležujemo z dnevi odprtih vrat Komunale Kranj

Svetovni dan varstva okolja praznujemo 5. junija. »Samo ena Zemlja« je bilo geslo stockholmske konference leta 1972. 50 let pozneje je geslo še vedno aktualno – Zemlja je naš edini dom in človeštvo mora varovati svoje omejene vire. Poudarek je na čistejšem, bolj zelenem in trajnostnem življenju, v sožitju z naravo. V to bodo morale biti..
04. 06. 2022

Prevoz na ogled 3D modela čebele - danes in jutri

Za vas smo organizirali e-prevoz na Centralno čistilno napravo Kranj, kjer se nam lahko pridružite na ogledu modela 3D čebele, na svetovalni stojnici, si ogledate čistilno napravo ali pa se v nedeljo pridružite na družinskem dnevu (igrala za otroke, poslikava obrava, palačinkomat) in pa v nedeljo, 5. 6. ob 17.00 prisluhnete pesmim Andreja..
03. 06. 2022

Vabimo vas na dneve odprtih vrat Komunale Kranj

V času med 2. in 9. junijem 2022 bodo na Centralni čistilni napravi Kranj potekali dnevi odprtih vrat Komunale Kranj. Vsak dan bodo potekale predstavitve dejavnosti, odprta bo svetovalna stojnica, na ogled pa je tudi povečan 3D model čebele – slovenske avtohtone kranjske čebele, ki je nastal ob slovenskem predsedovanju Svetu EU-ja, nato pa..
28. 04. 2022

Analize kakovosti vode v pitnikih - april 2022

Na povezavah najdete analize kakovosti vode v pitnikih (april 2022).   Slovenski trg Trubarjev trg Zlato polje Suha-Brdo Predoslje
25. 04. 2022

Delovni čas Komunale Kranj v zadnjem tednu aprila in začetku maja 2022

Uporabnike storitev javnega podjetja Komunala Kranj obveščamo o delovnem času in izvajanju storitev konec aprila in začetek maja :   blagajna bo zaprta v petek, 29. 4. 2022, uradnih ur za uporabnike ne bo 28. 4. 2022 in 29. 4. 2022 z izjemo DE Pogrebna služba, kjer bodo uradne ure s predhodno najavo, 28. in 29. 4. 2022..
22. 04. 2022

Pogovor z direktorjem Matjažem Berčonom ob dnevu Zemlje

Ob svetovnem dnevu Zemlje 2022 je nekaj misli v pogovoru za RA Kranj strnil direktor Komunale Kranj, Matjaž Berčon. Naj bo vsak dan kakšen trenutek namenjen zavedanju, da je skrb za okolje odgovornost vseh nas.      Pogovor z direktorjem Matjažem Berčonom na RA Kranj Pogovor z direktorjem Matjažem Berčonom na RA Kranj_1 Pogovor z..
Kranjska sivka

Vprašajte Kranjsko Sivko:

Strinjam se s pogoji uporabe.
Izpolnite obvezna polja.

Kranjska Sivka

Hvala za vaše vprašanje.

Odgovorili vam bomo v najkrajšem možnem času.

Kranjska Sivka