Ulica Mirka Vadnova 1
info@komunala-kranj.si
Facebook Youtube
23. 09. 2021

Obnove vodovodnih priključkov v začetku oktobra

Začenjamo z obnovo dotrajanih vodovodnih priključkov za večstanovanjske objekte na Zoisovi ulici 4, Kebetovi ulici 1 in Cesti Kokrškega odreda 5. Dela se bodo pričela v ponedeljek, 4. 10. 2021.       Zaključek obnov je odvisen od vremenskih razmer, načrtovani časovni okvir trajanja del je 14 dni.
20. 09. 2021

Blagajna do preklica zapira vrata

Obveščamo vas, da od vključno srede, 22. 9. 2021, zaradi preprečevanja širjenja okužbe z virusom SARS-CoV-2 začasno zapiramo blagajno na lokaciji Ulica Mirka Vadnova 1, 4000 Kranj. Ukrep velja do preklica.   Vse uporabnike, ki želijo naročiti vrečke za odpadke vabimo, da pokličejo številki 04 28 11 305 ali 04 28 11 307 in oddajo..
17. 09. 2021

Za šolsko/študijsko leto 2021/2022 razpisujemo kadrovske štipendije - podaljšan rok za prijave

Za šolsko/študijsko leto 2021/2022 razpisujemo KADROVSKE ŠTIPENDIJE za dijake in študente naslednjih smeri:   GRADBENIŠTVO, STROJNIŠTVO, ELEKTRO, MEHATRONIKA, INFORMATIKA (SOK 6, 7, 8), KEMIJA (SOK 8), ki so motivirani za delo v našem podjetju.   Štipendisti bodo že med izobraževanjem povezani s Komunalo Kranj. Poleg..

Začel se je 20. Evropski teden mobilnosti - vključena tudi Komunala Kranj

Kranj, 16. september 2021 – Danes se je v Kranju začel vseevropski projekt Evropski teden mobilnosti. Letos poteka pod geslom: Živi zdravo. Potuj trajnostno. Obiskovalci se bodo do 22. septembra tako seznanili z uporabo e-vozil, e-polnilnic, e-koles, tricikla, opravili bodo lahko tudi pregled koles in osnovni servis, se zapeljali z e-rikšo po..

Covid-19 in PCT pogoj - obiski v Komunali Kranj

Za obiskovalce/uporabnike velja, da osebnih obiskov v poslovnih prostorih na vseh lokacijah podjetja NI. Izjemi sta le blagajna v času uradnih ur ter obisk pisarne DE Pogrebna služba z namenoma urejanja pogreba, vendar le ob predhodni najavi (04 28 11 391, 041 638 561) in dogovoru termina ter ob upoštevanju omejitev,..

Zero Waste strategija na ogled v Medgeneracijskem centru Jezersko

Zero Waste strategijo si trenutno lahko ogledate v živo na Jezerskem, v medgeneracijskem centru (v prostorih nekdanje pošte). V digitalni obliki pa na povezavi spodaj.    Zero Waste strategija Mestne občine Kranj, občin Jezersko, Naklo, Preddvor in Šenčur
13. 09. 2021

Predstavitev Zero Waste strategije

Na petkovi novinarski konferenci, ki je potekala v prostorih gledališča Khislstein v Kranju sta analizo, podrobno sliko stanja in ugotovitve strnjene v Zero Waste strategijo, predstavila župan Mestne občine Kranj, Matjaž Rakovec, in direktor javnega podjetja Komunala Kranj, d.o.o., Matjaž Berčon. Občine, v katerih kranjska komunala izvaja..
10. 09. 2021

Čestitke Občini Jezersko ob občinskem prazniku

Občankam in občanom Jezerskega čestitamo ob občinskem prazniku.
10. 09. 2021

Teden vseživljenjskega učenja in Parada učenja tudi s Komunalo Kranj

Tedni vseživljenjskega učenja (TVU) so najvidnejša promocijska kampanja na področju izobraževanja in učenja v Sloveniji. Projekt usklajujejo na Andragoškem centru Slovenije (ACS) in ga prirejajo v sodelovanju s stotinami ustanov, skupin in posameznikov po vsej državi pa tudi onkraj naših meja. Že nekaj let pa v kampanji z veseljem..
Kranjska sivka

Vprašajte Kranjsko Sivko:

Strinjam se s pogoji uporabe.
Izpolnite obvezna polja.

Kranjska Sivka

Hvala za vaše vprašanje.

Odgovorili vam bomo v najkrajšem možnem času.

Kranjska Sivka