30. 04. 2019

Delo Komunale Kranj med prvomajskimi prazniki - uradne ure 3. 5. 2019

Uporabnike obveščamo, da bo v petek, 3. maja 2019, blagajna zaprta, prav tako ne bo uradnih ur za uporabnike. Nemoteno pa bo potekal odvoz komunalnih odpadkov v skladu z objavljenimi urniki, odprti bodo tudi zbirni centri. Delovale bodo dežurne službe v okviru dejavnosti, ki jih izvaja Komunala Kranj.
23. 04. 2019

Komunala Kranj prejela certifikat "Voda iz pipe"

Komunala Kranj je med prvimi podjetji v Sloveniji, ki so podpisala Zavezo certifikata in prejela certifikat "Voda iz pipe". Naše poslanstvo je okoljsko ozaveščanje in odgovorno ravnanje za čisto ter zdravo okolje.  S podpisom Zaveze z zgledom opozarjamo na prakso pitja pitne vode iz pipe kot naše najbolj dragocene dobrine in aktivno..
23. 04. 2019

Dogodek v spomin na svetovni dan Zemlje danes, 23. 4. 19, odpade

Vse, ki ste se nam želeli pridružiti danes, v torek, 23. aprila 2019, na Maistrovem trgu v starem mestnem jedru Kranja, med 11.00 in 15.00, da se skupaj spomnimo na svetovni dan Zemlje, sporočamo, da dogodek zaradi deževnega vremena odpade. Prosimo za razumevanje.
19. 04. 2019

Delo med prvomajskimi prazniki - uradne ure 3. 5. 2019

Uporabnike obveščamo, da bo v petek, 3. maja 2019, blagajna zaprta, prav tako ne bo uradnih ur za uporabnike. Nemoteno bo potekal odvoz komunalnih odpadkov v skladu z objavljenimi urniki, odprti bodo tudi zbirni centri. Delovale bodo dežurne službe v okviru dejavnosti, ki jih izvaja Komunala Kranj.
16. 04. 2019

Vabljeni k ogledu filma s področja oskrbe s pitno vodo

V filmu je predstavljeno delo s področja oskrbe s pitno vodo podjetja Komunala Kranj. Komunala Kranj  izvaja obvezno občinsko gospodarsko javno službo (GJS) varstva okolja - oskrba s pitno vodo za področje, ki obsega sedem občin: Mestno občino Kranj, Občino Šenčur, Občino Cerklje na Gorenjskem, Občino Medvode, Občino Naklo, Občino..
16. 04. 2019