13. 10. 2020

Priznanje za najboljši korporativni film za Komunalo Kranj

Udeležili smo se 1. Mednarodnega festivala izobraževalnih programov o varovanju vode WEP EFFECT 2020, ki je bil organiziran pod častnim pokroviteljstvom predsednika Republike Slovenije g. Boruta Pahorja. Gradiva so bila predstavljena v petek, 25. septembra 2020, preko videokonference. Film Oskrba s pitno vodo našega podjetja je prejel..
09. 10. 2020

Urejanje zadev v DE Pogrebna služba

Vse obiskovalce obveščamo, da je obisk pisarne pogrebne službe na lokaciji Mestnega pokopališča Kranj možen le ob predhodni najavi in dogovoru termina. Pri urejanju zadev sta lahko prisotni največ dve osebi.   Prosimo za upoštevanje vseh navodil in priporočil NIJZ ter uporabo zaščitne maske ali druge ustrezne oblike zaščite ustnega..
30. 09. 2020

Akcija zbiranja nevarnih odpadkov 2020

Uporabnike vabimo k oddaji nevarnih odpadkov samo iz gospodinjstev. Preverite termine v spodnji tabeli.
30. 09. 2020

Mednarodni dan osveščanja o izgubah hrane in odpadni hrani

Generalna skupščina Združenih narodov je na predlog Argentine in s podporo Organizacije Združenih narodov za prehrano in kmetijstvo (FAO) razglasila včerajšnji dan, 29. september, za Mednarodni dan ozaveščanja o izgubah hrane in odpadni hrani, ki ga letos obeležujemo prvič.   V Sloveniji je leta 2018 vsak posameznik zavrgel..
29. 09. 2020

Podpisali dokument o zeleni politiki in etični kodeks v turizmu

Mestna občina Kranj je v četrtek, 24. 9. 2020 storila pomemben korak pri uresničevanju trajnostnega poslanstva. Skupaj z osmimi organizacijami, to so Komunala Kranj, Lokalno energetska agencija Gorenjske, Zavod za gozdove Slovenije, Zavod za varstvo kulturne dediščine območne enote Kranj, Zavod RS za varstvo narave območne enote Kranj,..
29. 09. 2020

Parada učenja 2020 in Komunala Kranj

Aktivnosti v okviru akcije Tedni vseživljenjskega učenja (TVU) so raznolike. Spodaj lahko najdete nekaj utrinkov s Parade učenja 2020 - dan učečih se skupnosti, kjer je sodelovala tudi Komunala Kranj s svetovalno stojnico, kjer so uporabniki lahko spoznali naše dejavnosti in zastavili vprašanja s področja ravnanja z odpadki.    Naj..
23. 09. 2020

Čestitka Občini Cerklje na Gorenjskem - občinski praznik

Občankam in občanom Cerkelj na Gorenjskem čestitamo ob občinskem prazniku.
21. 09. 2020

Izvedba pogrebnih slovesnosti v času covid-19 razmer - september 2020

Zaradi zagotavljanja čim bolj varnih pogojev za izvedbo pogrebnih slovesnosti in varnosti udeležencev, velja za Mestno pokopališče Kranj in pokopališče v Bitnjah do preklica:   uporaba čajne kuhinje za obiskovalce pogrebnih slovesnosti ni mogoča, čas odprtja vežice je največ do 3 ure pred pogrebno slovesnostjo, pogrebne..
21. 09. 2020