23. 07. 2020

Voda bo iz nove fontane pritekla jutri, 24. julija

Obiskovalce pokopališča Bitnje obveščamo, da bo danes, 23. 7. 2020 potekala zamenjava dotrajane fontane, zato oskrbe z vodo iz fontane danes ne bo. Voda bo iz nove fontane pritekla že jutri, 24. 7. 2020. Zahvaljujemo se za razumevanje.
17. 07. 2020

Vzdrževalna dela na pokopališču v Bitnjah

V ponedeljek, 20. julija 2020, bodo na pokopališču v Bitnjah začeli z vzdrževalnimi deli. Mestna občina Kranj bo investirala v zamenjavo dotrajane fontane in ureditev območja okoli nje z novimi tlakovci in nasadom svežih cipres. Če bodo vremenske razmere ugodne, bodo z deli zaključili 8. avgusta 2020.   Obiskovalcem pokopališča se..
16. 07. 2020

Čudoviti odpadki

V zbirnem centru Zarica Komunale Kranj v Kranju je urejen poseben prostor za zbiranje uporabnih predmetov. Vabljeni, da prinesete izdelke, ki jih ne potrebujete več in so še uporabni ali pa potrebujejo malo nege oz. popravilo.   Kar je za nekoga odpadek je za drugega morda uporaben izdelek.   Zbiranje uporabnih izdelkov poteka v sklopu..
16. 07. 2020

Predsednik Borut Pahor podelil priznanje Jabolko navdiha

Včeraj, 15. julija 2020, je predsednik Republike Slovenije Borut Pahor v Vili Podrožnik v Ljubljani podelil priznanje Jabolko navdiha vsem zaposlenimi v slovenskem komunalnem gospodarstvu, ki so v času trajanja epidemije COVID-19 vlagali izjemen trud v nemoteno izvajanje komunalnih storitev z namenom zagotavljanja čim bolj neokrnjenih pogojev..
13. 07. 2020

Število udeležencev na pogrebni slovesnosti

Vlada Republike Slovenije je 8. julija 2020 izdala Odlok o začasni splošni omejitvi oziroma prepovedi zbiranja ljudi v Republiki Sloveniji, ki velja od 9. julija 2020. Pogrebni sprevodi in druge žalne slovesnosti sodijo med izjeme javnih prireditev:   za katere prijava javne prireditve ni mogoča, kar pomeni, da je zbiranje omejeno na..
10. 07. 2020

Naredite e-spremembo in osvojite nagrado

Ali veste, da je letni strošek Komunale Kranj za tisk položnic in poštnino 150.000 EUR? Odločite se in spremenite račun v papirni obliki v elektronsko verzijo: bodisi prejemate račun preko elektronske pošte ali pa e-račun v elektronsko banko. Naročite e-spremembo in osvojite praktične nagrade. Varčujmo s papirjem in tiskom – ohranimo..
06. 07. 2020

Voščilo

Občankam in občanom Medvod čestitamo ob občinskem prazniku.
03. 07. 2020

Končano obdobje poračuna cen odvajanja in čiščenja odpadnih voda v Mestni občini Kranj

Konec maja 2020 se je zaključilo obdobje veljavnosti cen s poračunom za storitve odvajanja in čiščenja komunale odpadne vode.   Od 1. 6. 2020 dalje veljajo potrjene cene brez poračuna in bodo vidne na položnicah, ki jih bodo uporabniki prejeli v mesecu juliju.   Informacije na brezplačni telefonski številki 080 35 55, na telefonski..
03. 07. 2020