30. 10. 2020

Novi urniki odvoza odpadkov november 2020-marec 2021

S 1. 11. 2020 začnejo veljati novi urniki rednega odvoza odpadkov za obdobje november 2020-marec 2021. Poti do razporeda odvozov so naslednje:   - v tiskani obliki: na zadnji strani računov, ki so jih uporabniki prejeli v oktobru, - preko spletne strani www-komunala-kranj.si:..
30. 10. 2020

Prometna ureditev v okolici pokopališč, odpoved komemoracij in priporočila

Bliža se dan spomina na mrtve, zato se pridružujemo pozivu Mestne občine Kranj, v katerem pozivajo občanke in občanke, naj grobove obiščejo že v dneh pred praznikom. Vse najemnike grobov obveščamo, da kot dokazilo za prehod med občinami uporabijo račun za najem groba, saj posebnih potrdil ali obvestil ne bodo izdajali. Obiskovalce..
27. 10. 2020

Prižgimo svečko manj

Akcijo Sveče lahko gorijo tudi drugače, s katero spodbujamo uporabo drugačnih načinov prižiganja sveč in zmanjševanje količine odpadnih nagrobnih sveč, smo v oktobru izvedli skupaj z OŠ Naklo, OŠ Staneta Žagarja Kranj in OŠ Simona Jenka Kranj. Šolam smo dostavili kamenje, se pri nekaterih ustavili tudi na obisku in ob prijetnem..
26. 10. 2020

Štacuna Zarica v tem tednu zapira vrata

Štacuna Zarica (Fundacija Vincenca Drakslerja), ki se nahaja na Zbirnem centru Komunale Kranj na Zarici v tednu od 26. 10. do 1. 11. 2020 zapira vrata.   Prosimo, preverite delovni čas Štacune Zarica v naslednjem tednu, preden pripeljete in oddate predmete, ki jih ne potrebujete več, vendar so še uporabni ali potrebni manjših popravil in..
26. 10. 2020

Nujno vzdrževanje grobov - izjema v odloku in dokazila o najemu

Odlok o začasni delni omejitvi gibanja ljudi in omejitvi oziroma prepovedi zbiranja ljudi zaradi preprečevanja okužb s SARS-CoV-2 začne veljati jutri, v torek, 27. 10. 2020. Z odlokom se omeji prehajanje med občinami, ki je ob upoštevanju priporočil za posameznike dovoljeno za izjeme, med katerimi je tudi nujno vzdrževanje groba, pri čemer..
23. 10. 2020

Tržnica bo v soboto odprta

Mestna tržnica ostaja odprta, tako kot v času epidemije novega koronavirusa spomladi, vendar bodo veljali še dodatni ukrepi. Vhod bo na eni, izhod na drugi strani tržnice, kar bo ustrezno označeno, pri usmerjanju bo v pomoč tudi osebje Komunale Kranj. To bo spremljalo tudi število obiskovalcev na prostoru tržnice in jih opozarjalo na..
22. 10. 2020

Obvestilo o poslovanju Komunale Kranj v času razglašene epidemije

Vse uporabnike ter poslovne partnerje obveščamo, da Komunala Kranj zaradi preprečevanja širjenja okužb s koronavirusom in ob ponovni razglasitvi epidemije uvaja spremenjeno poslovanje:   za uporabnike smo dosegljivi le po telefonu, elektronski pošti in s pomočjo drugih orodij spletnega komuniciranja – osebnih obiskov ni, do vključno..
20. 10. 2020

Izvedba pogrebnih slovesnosti v času covid-19 razmer - do 6 oseb prisotnost na pogrebni slovesnosti

Zaradi zagotavljanja čim bolj varnih pogojev za izvedbo pogrebnih slovesnosti in varnosti udeležencev, velja za Mestno pokopališče Kranj in pokopališče v Bitnjah do preklica:    uporaba čajne kuhinje za obiskovalce pogrebnih slovesnosti ni mogoča, čas odprtja vežice je največ do 2 uri pred pogrebno slovesnostjo, pogrebne..
19. 10. 2020

Blagajna 20. 10. zapira svoja vrata - informacije o delovnem času

Uporabnike obveščamo, da bo blagajna zaprta v času od 20. do 30. 10. 2020. Vse informacije za uporabnike so dostopne od 20. do 23. 10. 2020 v času uradnih ur na telefonski številki 04 28 11 300 ali brezplačni telefonski številki 080 35 55, od 26. do 30. 10. 2020 uradnih ur ne bo.   Uporabnikom svetujemo v čim večji meri uporabo..