21. 02. 2022

Očistimo Kranj - čistilna akcija 2022

Predvidoma konec marca bo potekala že 21. tradicionalna čistilna akcijo OČISTIMO KRANJ 2022 – Kranj ni več usran, ki jo organizira Zveza tabornikov občine Kranj v sodelovanju z Mestno občino Kranj (MOK). Taborniki vabijo k čimprejšnjim prijavam, da bodo lahko udeležencem zagotovili vse potrebno za čiščenje in topel obrok, MOK pa vsa..
16. 02. 2022

Obnova vodovoda in prekinitve oskrbe s pitno vodo - Laze

V naselju Laze v Mestni občini Kranj se začenjajo obnovitvena dela na vodovodu, kanalizaciji in drugi infrastrukturi. Zaradi težavnosti gradbenih del pričakujemo nenapovedane prekinitve dobave pitne vode. Zaključek del je predviden v sredini naslednjega tedna.
14. 02. 2022

Obnova vodovodnega priključka - zapora ceste Pot na Jošta

Danes smo pričeli z obnovo vodovodnega priključka na lokaciji Pot na Jošta. Del ceste, ki je na fotografiji obarvan z rumeno bo popolnoma zaprt. Dela bodo trajala predvidoma teden dni. Obvoz je označen.
09. 02. 2022

Članek - iskalnik grobov

Vabljeni k branju članka, ki je bil objavljen v Gorenjskem glasu - o iskalniku grobov na Mestnem pokopališču Kranj in pokopališče Bitnje. "Kranjsko pokopališče z okoli 5.500 grobovi sodi med večje v državi, zato iskanje grobov, katerih lokacije ne poznamo, lahko postane zahtevna naloga. Iskanje po novem zelo olajša aplikacija za iskanje..
09. 02. 2022

Obnova vodovodnih priključkov - Kidričeva cesta v Kranju

Na območju Kidričeve ceste od h. š. 18 do h. š. 38 (Mestna občina Kranj), so danes ekipe Komunale Kranj pričele z deli obnove dotrajanih vodovodnih priključkov za večstanovanjske objekte - 1 faza. Obnovitvena dela bodo predvidoma potekala mesec dni.
04. 02. 2022

Spremenjen delovni čas 7. 2. 2022

Uporabnike storitev javnega podjetja Komunala Kranj obveščamo, da bo v ponedeljek, 7. 2. 2022:   zaprta blagajna na lokaciji Ulica Mirka Vadnova 1, Kranj, prav tako ne bo uradnih ur za uporabnike.   Odvoz komunalnih odpadkov bo potekal v skladu z objavljenimi urniki, odprti bodo tudi zbirni centri in delovna enota Pogrebna služba...
02. 02. 2022