Ulica Mirka Vadnova 1
Facebook Youtube
04. 06. 2022

Svetovni dan okolja 5. junij obeležujemo z dnevi odprtih vrat Komunale Kranj

Svetovni dan varstva okolja praznujemo 5. junija. »Samo ena Zemlja« je bilo geslo stockholmske konference leta 1972. 50 let pozneje je geslo še vedno aktualno – Zemlja je naš edini dom in človeštvo mora varovati svoje omejene vire. Poudarek je na čistejšem, bolj zelenem in trajnostnem življenju, v sožitju z naravo. V to bodo morale biti..
04. 06. 2022

Prevoz na ogled 3D modela čebele - danes in jutri

Za vas smo organizirali e-prevoz na Centralno čistilno napravo Kranj, kjer se nam lahko pridružite na ogledu modela 3D čebele, na svetovalni stojnici, si ogledate čistilno napravo ali pa se v nedeljo pridružite na družinskem dnevu (igrala za otroke, poslikava obrava, palačinkomat) in pa v nedeljo, 5. 6. ob 17.00 prisluhnete pesmim Andreja..
03. 06. 2022

Vabimo vas na dneve odprtih vrat Komunale Kranj

V času med 2. in 9. junijem 2022 bodo na Centralni čistilni napravi Kranj potekali dnevi odprtih vrat Komunale Kranj. Vsak dan bodo potekale predstavitve dejavnosti, odprta bo svetovalna stojnica, na ogled pa je tudi povečan 3D model čebele – slovenske avtohtone kranjske čebele, ki je nastal ob slovenskem predsedovanju Svetu EU-ja, nato pa..
28. 04. 2022

Analize kakovosti vode v pitnikih - april 2022

Na povezavah najdete analize kakovosti vode v pitnikih (april 2022).   Slovenski trg Trubarjev trg Zlato polje Suha-Brdo Predoslje
25. 04. 2022

Delovni čas Komunale Kranj v zadnjem tednu aprila in začetku maja 2022

Uporabnike storitev javnega podjetja Komunala Kranj obveščamo o delovnem času in izvajanju storitev konec aprila in začetek maja :   blagajna bo zaprta v petek, 29. 4. 2022, uradnih ur za uporabnike ne bo 28. 4. 2022 in 29. 4. 2022 z izjemo DE Pogrebna služba, kjer bodo uradne ure s predhodno najavo, 28. in 29. 4. 2022..
22. 04. 2022

Pogovor z direktorjem Matjažem Berčonom ob dnevu Zemlje

Ob svetovnem dnevu Zemlje 2022 je nekaj misli v pogovoru za RA Kranj strnil direktor Komunale Kranj, Matjaž Berčon. Naj bo vsak dan kakšen trenutek namenjen zavedanju, da je skrb za okolje odgovornost vseh nas.      Pogovor z direktorjem Matjažem Berčonom na RA Kranj Pogovor z direktorjem Matjažem Berčonom na RA Kranj_1 Pogovor z..

Geslo dneva Zemlje 2022: Investirajmo v naš planet

Svetovni dan Zemlje, ki ga že več kot po stoletja obeležujemo 22. aprila, letos poteka s pobudo, da moramo investirati v naš planet. Svetovni dan zemlje v svojem sporočilu nagovarja vsakega izmed nas. »To je trenutek, ko lahko spremenimo vse. Zdaj je čas za neustavljiv pogum. Skupaj moramo vlagati v naš planet. Kajti zelena prihodnost je..

Vsebine obvestil z zadnje strani računov - april 2022

Na ilustracijah so navedene vsebine, ki so bile natisnjene na zadnji strani računov poslanih uporabnikom v aprilu 2022. Nove cene storitev GJS obdelave določenih vrst komunalnih odpadkov in odlaganja ostankov predelave ali odstranjevanja komunalnih odpadkov v RCERO Ljubljana veljajo za Mestno občino Kranj in občine Jezersko, Preddvor, Naklo in..

Lepotica, ki kroti zver

Glavna junakinja portreta voznika na portalu https://prevozi.finance.si/ ni voznik ampak voznica Leila Roblek, ki v Komunali Kranj vozi smetarski tovornjak. Poleg tega zna tudi upravljati s kamionskim hidravličnim dvigalom in težko gradbeno mehanizacijo. Celoten portret si lahko preberete na portalu..
Kranjska sivka

Vprašajte Kranjsko Sivko:

Strinjam se s pogoji uporabe.
Izpolnite obvezna polja.

Kranjska Sivka

Hvala za vaše vprašanje.

Odgovorili vam bomo v najkrajšem možnem času.

Kranjska Sivka