Ulica Mirka Vadnova 1
info@komunala-kranj.si
Facebook Youtube
01. 12. 2020

Z vami tudi v času epidemije

Vse uporabnike ter poslovne partnerje obveščamo, da Komunala Kranj zaradi preprečevanja širjenja okužb s koronavirusom in ob ponovni razglasitvi epidemije uvaja spremenjeno poslovanje:    za uporabnike smo dosegljivi v času uradnih ur le po: telefonu, elektronski pošti in s pomočjo drugih orodij spletnega..
01. 12. 2020

Odgovorno z odpadki tudi v času koronakrize

Z odpadki okuženih oseb ali tistih, ki kažejo znake okužbe s koronavirusom, je treba ravnati drugače. Za preprečevanje širjenja okužb je ključno pravilno ravnanje z odpadno zaščitno opremo. Postopek odlaganja odpadkov iz gospodinjstev, kjer so zaznali okužbo s koronavirusom oz. naj to velja kar za vse, tudi tiste, ki se jih loteva samo..
19. 11. 2020

Obisk zbirnih centrov tudi v času epidemije z upoštevanjem navodil

Zaradi varovanja uporabnikov in tudi zdravja naših zaposlenih prosimo, da odpadke v zbirne centre pripeljete samo v primeru, da ste zdravi. Če imate bolezenske znake okužbe dihal je vstop v zbirni center prepovedan.   V času epidemije so za varno obratovanje zbirnega centra določeni naslednji ukrepi:  obvezna uporaba zaščitne..

Blagajna zaprta od 23. 11. naprej

Uporabnike obveščamo, da bo blagajna zaprta od vključno ponedeljka, 23. novembra 2020 naprej. O ponovnem odprtju bomo uporabnike obveščali v začetku decembra. Hvala za razumevanje.

Obratovanje Komunale Kranj v času epidemije - novice 19. 11. 2020

Komunala Kranj obratuje z nekaj prilagoditvami in spremembami tudi v času epidemije:    blagajna bo v novembru odprta samo še v petek, 20. novembra 2020, o ponovnem odprtju v decembru bomo uporabnike obveščali v začetku decembra, uradne ure in obiski: za uporabnike smo dosegljivi v času uradnih ur le po telefonu, elektronski pošti in..
26. 10. 2020

Štacuna Zarica v tem tednu zapira vrata