07. 01. 2021

V Občini Cerklje na Gorenjskem od 1. 1. 2021 veljajo nove cene za odvajanje in čiščenje komunalne odpadne vode

S 1. 1. 2021 so začele veljati: nova višja cena za storitev odvajanja ter nižje cene za omrežnino odvajanja komunalne odpadne vode, ki jih je na zadnji seji v letu 2020 potrdil občinski svet. Nove cene bodo zaračunane na računih, ki jih bodo uporabniki prejeli v mesecu februarju 2021. Mesečni izdatki za gospodinjstvo in nepridobitne uporabnike bodo iz naslova storitve odvajanja odpadne vode, ki jo izvaja Komunala Kranj, zaenkrat ostali nespremenjeni. Občina Cerklje na Gorenjskem bo namreč v letu 2021 v celoti krila razliko nastalo zaradi spremembe cene, v letu 2022 pa v petdesetih odstotkih.

Nove cene s 1. 1. 2021 veljajo tudi za storitev čiščenja in omrežnino komunalne odpadne vode, ki jih za Občino Cerklje na Gorenjskem izvaja JP CČN Domžale – Kamnik d.o.o.