27. 09. 2021

Prenovili del Poti za krajem, nove kolesarske površine v Bitnjah

Kranj, 27. september 2021 – Pred kratkim so v Mestni občini Kranj v izvedbi Komunale Kranj poskrbeli za nekaj izboljšav na cestah in večjo prometno varnost. Del Poti za krajem ima nov asfalt in obnovljene talne oznake, nove kolesarske površine so zarisali v Bitnjah, v kratkem jih bodo tudi na relaciji Primskovo–Britof.

Odsek Poti za krajem, od križišča na Laborah do nadvoza čez Delavski most, v dolžini 600 metrov, ima zdaj novo asfaltno prevleko, obnovljene pa so tudi talne oznake (prehodi za pešce, avtobusna postaja, kolesarski pas) in zamenjana dotrajana vertikalna signalizacija. Strošek obnove je bil približno 90.000 evrov.

Zanimivost: ves odstranjeni material smo vgradili v poljske poti v Mavčičah in tako uredili ca. 2,5 km poljskih poti.

Več v sporočilu MOK