09. 06. 2020

Obvestilo najemnikom parkirišč v upravljanju Komunale Kranj

Vse najemnike parkirišč v upravljanju Komunale Kranj obveščamo, da smo v času epidemije sledili navodilom v okviru ukrepov za preprečevanje okužbe z novim koronavirusom. Zaradi ukinitve javnega potniškega prometa, je bilo občanom omogočeno  brezplačno parkiranje na parkiriščih v upravljanju Komunale Kranj v Mestni občini Kranj. V skladu z omenjenimi ukrepi najemnikom parkirišč ne bomo zaračunali najemnine za to obdobje (druga polovica marca, april in prva polovica maja). Glede na to, da so bili računi za mesec marec že izstavljeni in poravnani s strani najemnikov, bo preplačana najemnina poračunana pri računu za mesec maj.

V mesecu juniju najemniki ne bodo prejeli računa za mesec maj, prvi naslednji račun bo izstavljen julija za mesec junij.