Ulica Mirka Vadnova 1
Facebook Youtube
16. 06. 2022

Nova vrtljiva vrata na Mestnem pokopališču Kranj

Danes smo začeli z gradbenimi deli na Mestnem pokopališču Kranj na vhodu oziroma izhodu pri nakupovalnem središču Supernova Qlandia. Tam bomo namestili vrtljiva vrata, s čimer želimo med drugim preprečiti tudi prehode po pokopaliških poteh z (motornimi) kolesi, kar je sicer prepovedano. V času del tam vstop ne bo možen, bo pa na drugih vstopnih točkah.

Na vhodu pri nakupovalnem središču Supernova Qlandia bomo odstranili dosedanja nizka vrata in namestila vrtljiva vrata. S to pridobitvijo bomo rešili problematiko prehajanja kolesarjev in motornih koles preko Mestnega pokopališča Kranj. To ni dovoljeno, je pa tudi zelo moteče in nespoštljivo do obiskovalcev in pokojnikov.

Dela bodo izvedena do konca junija, odvisno od vremenskih razmer, obiskovalci pokopališča pa v tem času tukaj ne bodo mogli vstopati oziroma izstopati, bo pa vhod mogoč na ostalih vstopnih točkah – najbližja je pri »toplarni«.

Kranjska sivka

Vprašajte Kranjsko Sivko:

Strinjam se s pogoji uporabe.
Izpolnite obvezna polja.

Kranjska Sivka

Hvala za vaše vprašanje.

Odgovorili vam bomo v najkrajšem možnem času.

Kranjska Sivka