12. 02. 2024

Komunala Kranj sodelovala v dobrodelni akciji

Z zaključnim dogodkom na Mestni občini Kranj se je uspešno končala že peta dobrodelna akcija V Kranju dobro v srcu mislimo. Ta poteka na pobudo župana Matjaža Rakovca, njen glavni namen pa je zbiranje sredstev za družine in posameznike v stiski. Vanjo so se s prispevki vključili gospodarstveniki, posamezniki in vrsta podjetij – med njimi tudi Komunala Kranj d.o.o.

Letos so za ljudi v stiski zbrali 22.407,74 evrov, v petih letih skupaj pa približno 98.500 evrov.

Zahvalo za donacijo je prevzel Mitja Jarc, vodja Skupnih služb, Komunala Kranj, d.o.o.

Dobrodelni projekt poteka od leta 2019, organizator je Zavod za turizem in kulturo Kranj (ZTKK) v sodelovanju z Društvom prijateljev mladine Kranj in Zvezo prijateljev mladine Slovenije (ZPMS).

Več v sporočilu za javnost Mestne občine Kranj na povezavi tukaj.

Foto: Primož Pičulin