29. 12. 2020

Komunala Kranj sodelovala v dobrodelni akciji

Končala se je dobrodelna akcija V Kranju dobro v srcu mislimo. Vanjo so se s prispevki za 28 kranjskih družin v stiski vključili gospodarstveniki, posamezniki in vrsta podjetij – med njimi tudi Komunala Kranj d.o.o. Lani so v tej dobrodelni akciji zbrali 11.000 evrov, letošnji končni izkupiček pa znaša kar 29.764 evrov.

Matjaž Berčon, direktor Komunale Kranj d.o.o.

V dobrodelnem projektu, ki je nastal na pobudo župana Mestne občine Kranj Matjaža Rakovca, drugo leto zapored pa sta ga vodila Zavod za turizem in kulturo Kranj in Društvo prijateljev mladine Kranj, so sodelovale kranjske osnovne šole, kranjski Center za socialno delo in Društvo upokojencev Kranj. Cilj sodelujočih je bil z združenimi močmi zmanjšati težke stiske občank in občanov, ki so se ob posledicah epidemije novega koronavirusa še poglobile.

Več v sporočilu Mestne občine Kranj na povezavi tukaj.