27. 01. 2023

Zaposlimo strokovnega sodelavca za kakovost pitne vode (m/ž)

Zaposlimo strokovnega sodelavca za kakovost pitne vode (m/ž) – 1 delovno mesto

Naloge in vrste dela: izvajanje nadzora nad kakovostjo pitne vode v skladu z veljavno zakonodajo; izvajanje sanitarnih pregledov objektov za oskrbo s pitno vodo; skrb za delovanje objektov za pripravo pitne vode; izvajanje nalog odgovorne osebe za zagotavljanje skladnosti pitne vode v skladu z zakonodajo; pripravljanje letnega plana internega vzorčenja in dezinfekcij za posamezne sisteme; sodelovanje pri pripravi podatkov za državni monitoring; izvajanje meritev, preventivnih dezinfekcij in kloriranja primarnega cevovoda; jemanje vzorcev pitne vode za mikrobiološke preiskave in kemijske analize; sodelovanje pri pripravi aktov s področja dela; izdelovanje poročil in analiz; izvajanje izobraževanj in usposabljanj s področja dela; opravljanje drugih del po navodilu nadrejenega in v okviru strokovne usposobljenosti.

Zahtevana izobrazba: VII. raven strokovne izobrazbe smer sanitarno inženirstvo. Alternativno: VI. raven strokovne izobrazbe smer sanitarno inženirstvo.

Zahtevana funkcionalna znanja: obnavljanje in osvajanje novih znanj v okviru poklicnega področja, poznavanje ustreznih programskih orodij, poznavanje procesa s področja dela, poznavanje postopka HACCAP, vozniški izpit B kategorije.

Zahtevano znanje slovenskega jezika: tekoče.

Lastnosti in sposobnosti: natančnost in zanesljivost, doslednost, komunikativnost, organizacijske sposobnosti.

Trajanje zaposlitve: pogodbo bomo sklenili za nedoločen čas.

Vrsta zaposlitve: polni delovni čas.
Zahtevane delovne izkušnje: na primerljivih delih / 3 leta.
Poskusno delo: 3 mesece.

Rok za prijavo kandidatov je 15 dni po objavi prostega delovnega mesta pri Zavodu za zaposlovanje - do vključno 11. 2. 2023.

Prijave lahko kandidati pošljejo po pošti, e-pošti: ... ali preko portala Moje delo.

Več informacij o delovnem mestu na telefonski številki 040 571 561 (Rok Oblak, vodja DE Črpanje in distribucija vode).

Kot delovne izkušnje se šteje delovna doba na delovnem mestu, za katero se zahteva ista stopnja izobrazbe in čas pripravništva v isti stopnji izobrazbe, ne glede na to, ali je bilo delovno razmerje sklenjeno oziroma pripravništvo opravljeno pri istem ali pri drugem delodajalcu.

Zaželeno je, da kandidat prijavi priloži tudi kratek življenjepis v obliki Europass, kjer kandidat poleg formalne izobrazbe navede tudi druga znanja in veščine, ki jih je pridobil.

Strokovna usposobljenost kandidatov se bo presojala na podlagi priloženih vlog za zaposlitev, razgovora s kandidati oziroma s pomočjo morebitnih drugih metod preverjanja strokovne usposobljenosti kandidatov.

Neizbrani kandidati bodo o izboru pisno obveščeni najkasneje v osmih dneh po zaključenem postopku izbire.

V besedilu javne objave uporabljeni izrazi, zapisani v moški spolni slovnični obliki, so uporabljeni kot nevtralni za ženske in moške.

S prejetimi osebnimi podatki bomo ravnali v skladu z vsakokrat veljavnimi predpisi s področja varstva osebnih podatkov. Vaše podatke lahko kadarkoli pregledate ter zahtevate njihov popravek ali preklic. Spremembo ali preklic soglasja lahko posredujete na elektronski naslov info@komunala-kranj.si. Več informacij o naši politiki varstva osebnih podatkov prejmete na http://www.komunala-kranj.si.