Komunala Kranj
04 28 11 300, 080 3555
Datum objave: 5. 3. 2019

Zaposlimo delovodjo vodovodnega omrežja m/ž - 1 delovno mesto

Opis delovnega mesta: vodenje in nadzor dela na deloviščih, izvajanje predhodnih ogledov delovišč, izvajanje razporeda zaposlenih, delovnih naprav in strojev, naročanje materiala v skladišču, vodenje gradbenih dnevnikov, dogovarjanje s strankami, izdelovanje montažnih skic in izmer, oskrba delovišč, izdelovanje poročil in priprava podatkov za obračun storitev.

Zahtevana izobrazba: srednja strokovna / srednja splošna šola (strojništvo in obdelava kovin).

Trajanje zaposlitve: pogodbo bomo sklenili za nedoločen čas.

Vrsta zaposlitve: polni delovni čas.

Zahtevane delovne izkušnje: 2 leti delovnih izkušenj.

Poskusno delo: 3 mesece.

Druge zahteve: vozniški izpit kategorije B.

Zahtevano znanje jezikov: slovenski jezik - razumevanje, govorjenje, pisanje - tekoče.

Zahtevana računalniška znanja: urejevalniki besedil – osnovno, delo s preglednicami - osnovno.

Drugo: poznavanje procesa s področja dela, znanja iz vodenja ljudi.

Rok za prijavo kandidatov je do 17. 03. 2019. Prijave lahko kandidati pošljejo po pošti ali e-pošti: jana.mencinger@komunala-kranj.si. Več informacij o delovnem mestu na telefonski številki (04) 28 11 324.