Oskrba s pitno vodo

Datum objave: 16. 4. 2019

Vabljeni k ogledu filma s področja oskrbe s pitno vodo

V filmu je predstavljeno delo s področja oskrbe s pitno vodo podjetja Komunala Kranj. Komunala Kranj  izvaja obvezno občinsko gospodarsko javno službo (GJS) varstva okolja - oskrba s pitno vodo za področje, ki obsega sedem občin: Mestno občino Kranj, Občino Šenčur, Občino Cerklje na Gorenjskem, Občino Medvode, Občino Naklo, Občino Preddvor in Občino Jezersko. Odgovorni smo za izvajanje komunalnih storitev za več kot 80.000 uporabnikov in smo ponosni, da se lahko pohvalimo z dolgoletno tradicijo izvajanja komunalnih storitev.

Brez vode ni življenja. Šele, ko iz pipe ne priteče včasih samoumeven curek pitne vode, se zavedamo kako zelo jo potrebujemo.

Vabljeni k ogledu