15. 10. 2021

Obnova vodovodnega omrežja - Jelenčeva ulica v Kranju

V ponedeljek, 18. 10. 2021, bomo pričeli z obnovo vodovoda na Jelenčevi ulici v Kranju. Obnova bo izvedena na 190 metrih vodovodnega omrežja z novim vodovodom DN 150 mm, obnovljenih bo 5 hišnih vodovodnih priključkov. Investitor je Mestna občina Kranj, glavni izvajalec del pa Komunala Kranj. Dela naj bi bila predvidoma zaključena v 3-4..
14. 10. 2021

Zero Waste strategija na ogled v Preddvoru in Naklem

Javno razgrnjen dokument Strategija Zero Waste je bil v preteklem in iztekajočem tednu v živo na ogled v Preddvoru - v sejni sobi Občine Preddvor. Občani so si jo lahko ogledali v času uradnih ur.     Zerowaste strategija - javna razgrnitev v Preddvoru    Pred tem pa je bil dokument javno razgrnjen tudi v Mestni občini Kranj in..

Minister Andrijanič obiskal Komunalo Kranj

Kranj, 11. oktober 2021. V sklopu obiska v Mestni občini Kranj je minister, pristojen za digitalno preobrazbo, Mark Boris Andrijanič, obiskal tudi Komunalo Kranj, kjer mu je direktor Matjaž Berčon predstavil aktivnosti na področju digitalizacije in digitalne preobrazbe podjetja. V javnem podjetju so namreč tik pred sprejemom nove..
11. 10. 2021

Blagajna spet odpira svoja vrata

V sredo, 13. oktobra 2021, do nadaljnjega in v skladu z delovnim časom, svoja vrata ponovno odpira blagajna na Ulici Mirka Vadnova 1.
11. 10. 2021

Prenova fasade na stavbi pogrebne službe

Danes, 11. oktobra 2021, se začenja obnova fasade na poslovni stavbi pogrebne službe na Mestnem pokopališču Kranj (Cesta talcev 92). Dela bodo predvidoma zaključena do 24. oktobra 2021.
08. 10. 2021

Izposoja samokolnic na pokopališčih

Na Mestnem pokopališču Kranj in pokopališču v Bitnjah si lahko izposodite samokolnice.
08. 10. 2021

Sprememba na ekoloških otokih v starem mestnem jedru Kranja

V naslednjem tednu bomo ukinili zbiranje odpadne embalaže na potopnih ekoloških otokih v starem mestnem jedru. Zabojniki bodo opremljeni z novo nalepko za zbiranje papirja in kartona in bosta tako v sklopu vsakega potopnega ekološkega otoka v starem mestnem jedru za uporabnike na voljo dva zabojnika za papir in karton ter eden za stekleno..
04. 10. 2021

Začetek akcije zbiranja nevarnih odpadkov zbranih v gospodinjstvih

Danes začenjamo z akcijo zbiranja nevarnih odpadkov zbranih v gospodinjstvih. Razpored najdete na povezavi tukaj.
28. 09. 2021

Snemanje pokopališča iz zraka

Danes, 28. 9. 2021, bo nad Mestnim pokopališčem Kranj med 14. in 15. uro izveden prelet z ultralahkim letalom z namenom snemanja pokopališča za potrebe izdelave katastra grobov.    Obiskovalce pokopališča prosimo za razumevanje.