Mestne službe

Datum objave: 6. 6. 2019

Na Hujah na voljo mesečni in letni parkirni abonma

Na spodnjem platoju parkirišča Huje je od 6. junija 2019 možno pridobiti parkirni abonma. Ker je število mesečnih abonmajev omejeno na 15, se pravica dodeli tistemu, ki časovno prej odda vlogo. S parkirnim abonmajem parkirno mesto ne bo zagotovljeno, omogočal pa bo neomejeno parkiranje na parkirišču Huje – spodnji plato. Občinska taksa za mesečni parkirni abonma v coni C2 znaša 40 EUR z DDV. Za letni parkirni abonma v coni 2 znaša z enkratnim plačilom 400 EUR z DDV.

Dodatne informacije o pridobitvi abonmaja je možno pridobiti preko elektronskega naslova abonma@komunala-kranj.si.