Oskrba s pitno vodo
Datum objave: 29. 1. 2019

Kratek film - področje oskrbe s pitno vodo

Brez vode ni življenja. Šele, ko iz pipe ne priteče včasih samoumeven curek pitne vode, se zavedamo kako zelo jo potrebujemo. Osnovne dejavnosti Komunale Kranj predstavljajo izvajanje gospodarskih javnih služb, med drugim tudi področje oskrbe s pitno vodo v Mestni občini Kranj ter Občinah Šenčur, Cerklje na Gorenjskem, Medvode, Naklo, Preddvor, Jezersko.

Vabimo vas k ogledu filma (2:02 min), ki prikazuje nekaj utrinkov s področja oskrbe s pitno vodo.