Pogrebna služba

Datum objave: 30. 10. 2019

Začetek vzdrževalnih del na kranjskem pokopališču

Obiskovalce Mestnega pokopališča Kranj obveščamo, da se bodo v ponedeljek, 4. novembra 2019, pričela vzdrževalna dela. V okviru investicije Mestne občine Kranj bo odstranjena živa meja na delu pokopališča, ki meji na stanovanjsko naselje in nakupovalni center Qlandia. Na tem delu bo še v letošnjem letu izvedeno nadaljevanje zidu v dolžini 65 metrov. Zaključek del je, ob upoštevanju ugodnih vremenskih razmer za gradbena in vzdrževalna dela, predviden konec novembra letošnjega leta. Vrednost del je 38.400 evrov.

Označena lokacija odstranitve žive meje in postavitve zidu na Mestnem pokopališču Kranj