Ravnanje z odpadki

Datum objave: 12. 6. 2019

Gradnja novega zbirnega mesta za odpadke – Svarje

V naselju Svarje gradimo novo zbirno mesto za odpadke. Trenutno je montažna konstrukcija v fazi gradnje, plato pa bo nared najkasneje do konca junija. Uporabniki storitev Komunale Kranj iz naselja Svarje, bodo lahko na zbirnem mestu ločeno oddali odpadke v tri različne zabojnike: odpadno embalažo, mešane komunale odpadke in biološke odpadke. Za stekleno embalažo in papir/papirno embalažo pa je na voljo najbližji ekološki otok.

Gradnja odjemnega mesta za odpadke - Svarje