Komunala Kranj
04 28 11 300, 080 3555

XXXIII. Srečanje delavcev komunalnega gospodarstva Slovenije

V začetku junija se se predstavniki Komunale Kranj udeležili Komunaliade – XXXIII. Srečanja delavcev komunalnega gospodarstva Slovenije, ki je potekalo v Krškem. Prireditev je osrednji dogodek za zaposlene na področju komunalnega gospodarstva. V dveh dneh so se zvrstili številni strokovni posveti z aktualnimi temami s področja komunalne infrastrukture in krožnega gospodarstva. V igrah in prikazu spretnosti z različnih področij je sodelovalo skoraj tri tisoč udeležencev, iz več kot šestdeset podjetij. Udeležence prireditve je pozdravil tudi predsednik Republike Slovenije g. Borut Pahor.

Ekipa Komunale Kranj se je dobro odrezala in v konkurenci podjetij osvojila skupno šestnajsto mesto. Še posebej so se izkazale ekipe v panogi Delovno tekmovanje s področja odvoza odpadkov, kjer so dosegli odlično 2. mesto, na področju Delovno tekmovanje s področja vodovoda, je ekipa dosegla 16. mesto, v znanju s področja Delovno tekmovanje s področja kanalizacije pa 12. mesto.

Vsem udeležencem čestitamo za dosežene rezultate.