Oskrba s pitno vodo
Datum objave: 17. 5. 2018

Voda v KS Struževo spet primerna za pitje, kuhanje in prehrano

Vse prebivalce naselja Struževo v Mestni občini Kranj obveščamo, da je voda spet primerna za pitje, kuhanje in prehrano. Uporabnikom svetujejo, da pred uporabo vode preverijo mesta v domačem vodovodnem omrežju, kjer voda morebiti zastaja (cevovod, oprema in naprave, ki so vgrajene med priključkom na sistem za oskrbo s pitno vodo in mestom uporabe pitne vode) in izvedejo izpiranje omrežja, dokler voda ni brez vonja.