Komunala Kranj , 23. 5. 2017

Dan odprtih vrat Centralne čistilne naprave Kranj - 27. 5. 2017

Vabljeni na ogled delovanja Centralne čistilne naprave Kranj (CČN Kranj), ki bo v soboto, 27. 5. 2017, med 8.30 in 13.00 uro. Vodeni ogledi bodo potekali v štirih terminih in sicer ob 8.40, 9.45, 11.00, 12.00. Ob spremstvu strokovnjakov si boste lahko ogledali kako deluje čistilna naprava, svoje delo bo predstavil Center ponovne rabe Vincenca Drakslerja, potekala pa bo tudi predstavitev ločevanja odpadkov in s področja vodovoda.

Zarica_A 5.jpg

Utrip na Centralni čistilni napravi Kranj

Oskrba s pitno vodo , 19. 5. 2017

Vaja "Potres 2017" v občini Medvode - bili smo zraven

V Občini Medvode je v maju potekala dvodnevna vaja sistema zaščite in reševanja "POTRES 2017". V vaji je sodelovala tudi Komunala Kranj na področju oskrbe z vodo, saj smo praktično preverjali novo organizirani sistem zaščite, reševanja  in pomoči na področju Občine Medvode. Urjenje in preverjanje vseh služb za primere naravnih nesreč je nujno, saj le tako lahko poglobimo medsebojno sodelovanje in zaupanje ter dodamo košček v mozaik skupne varnosti in zaščite, je zapisano v zahvali, ki smo jo prejeli s strani Občine Medvode.

Komunala Kranj , 15. 5. 2017

Predstavitev Komunale Kranj na Županovem teku

V soboto, 15. 5. 2017, je potekal tradicionalni Županov tek na Brdu pri Kranju. Komunala Kranj je predstavila del svojih aktivnosti s področja ravnanja z odpadki in vodovoda. Osvežitev iz pitnika s svežo pitno vodo je bila dobrodošla za vse tekmovalce, nasveti naših informatorjev, opozorilne table in brošure pa so bili koristni za vse obiskovalce.

Slika3.jpg

20170513111327.jpg