Ravnanje z odpadki

Ne zavrzi me - dogodki v okviru evropskega tedna zmanjševanja odpadkov

Evropski teden zmanjševanja odpadkov  poteka v času od 18. do 26. novembra 2017 in v tem času Komunala Kranj d.o.o. in Fundacija Vincenca Drakslerja – socialno podjetje aktivno sodelujeta pri prepoznavanju možnosti ponovne rabe s pomočjo popravil.

Prvo zgodbo smo pisali preteklo soboto na Zbirnem centru Zarica. Vsi, ki so prinesli primeren izdelek v Center ponovne rabe,  so prejeli darilo - mini zabojnik za bio odpadke ali 10 % popust pri nakupu v Kr' Štacuni - second hand trgovini.

ewwr 2017 prva sobota.jpg

Vabljeni še na dva dogodka, ki bosta:

• v sredo, 22. 11. 2017, od 12:00-17:00; pred Občino Kranj,
  • v soboto, 25. 11. 2017, od 9:00-12:00; pred Kr' Štacuno, staro mestno jedro, Kranj.